За словами Реви, журналістка ВВС використала з інтерв’ю лише одну фразу

Днями міністр соціальної політики Андрій Рева потрапив у скандал через те, що назвав жителів окупованого Донбасу «мерзотою». Пізніше у Facebook він пояснив, що його слова неправильно інтерпретували. 

Сюжет з міністром оприлюднила на своїй сторінці у Facebook автор, журналістка ВВС Ольга Мальчевська.  Рева заявив, що йому не шкода людей, які залишилися жити на окупованих територіях і змушені перетинати лінію розмежування на Донбасі.

«Всі, хто був проукраїнським, всі виїхали. А той, хто хоче отримувати дві пенсії – там і тут – нехай потерплять. Мені їх не шкода нікого. Абсолютно. Я Вам чесно скажу. Мені шкода тих солдатів і офіцерів і їх сім’ї, які вбито там. За цю мерзоту», – сказав Рева.

Відповідаючи на запитання, чи може Україна, яка хоче вступити в ЄС, так ставитися до своїх громадян, Рева заявив, що це не Україна так з ними поводиться, а щоби люди не страждали, має припинитися війна.

«Для цього окупанти мають забратися з території України і все», – зазначив Рева.

https://www.facebook.com/Yolika.Malchevska/videos/3143523305673794/

На сторінці у Facebook міністр заявив, що з усього півгодинного інтерв’ю в сюжеті була використана тільки одна фраза, яку автор сюжету використовувала в якості ілюстрації нібито його особистого ставлення до всіх без винятку громадян України, які проживають на окупованій території.

«Особисто я вважаю, що тим громадянам України, хто зі зброєю в руках воює проти власної країни, вбиває наших солдатів і офіцерів, платити пенсії неприпустимо. Саме цю категорію українських громадян я вважав, вважаю і вважатиму негідниками, які самі себе поставили за межі правового поля. Я вважаю негідниками тих наших співгромадян, хто заради подвійної пенсії сприяв окупації української землі, а тепер очікує отримання російського паспорта разом з подвійною пенсійною виплатою, анонсованою окупантами. Але я в жодному разі не вважаю тих українських громадян, хто свідомо не допомагає окупантам і які просто стали їхніми заручниками, винуватими в ситуації, що склалася. Я робив і робитиму все від мене залежне, щоб допомогти цим людям. Це моя тверда життєва позиція, заснована на власних переконаннях. Усе інше – від лукавого», – написав Рева.

Декілька тижнів тому назад до мене звернулися журналісти ВВС з проханням про інтерв`ю з приводу ситуації із соціальними…

Gepostet von Андрій Рева am Sonntag, 28. April 2019

Як відомо, міністр Рева не вперше потрапляє в скандали через свої висловлювання. У 2017 році він заявив, що українці їдять багато і тому витрачають на їжу 50% доходів, а не 14%, як німці.