Олесь Довгий входив у так звану «молоду команду», яку багато разів звинувачували у дерибані землі та нерухомості у столиці

Скандальний депутат Київради, нардеп 8-го скликання, самовисуванець Олесь Довгий перемагає на виборах у 102-му окрузі на Кіровоградщині. Про це свідчать дані на сайті ЦВК.

Згідно з опрацюванням 76,75% протоколів, Довгого підтримують 42,90% виборців. Його суперник від «Слуги народу» Артем Петрощук набрав 25,83% голосів.

Петрощук визнав поразку і пояснив її браком часу.

«Думаю, нам просто не вистачило часу… У цей раз Довгий вів кампанію без роздачі грошей, гречки. Вимушений визнати за ним чесну перемогу», – написав кандидат від «Слуги народу» у Facebook.

Олесь Довгий був народним депутатом Верховної Ради 8-го скликання. За часів мерства Леоніда Черновецького у Києві був секретарем Київради, входив у так звану «молоду команду», яку багато разів звинувачували у дерибані землі та нерухомості у столиці.

Антикорупційна прокуратура підозрювала Олеся Довгого у причетності до відчуження землі Жукового острова в Києві, де соратник екс-президента Віктора Януковича Юрій Іванющенко зводив маєток, який журналісти називали «Межигір’я-2».  Через це у липні 2017 року Верховна Рада навіть зняла з Довгого недоторканність. Однак пізніше стало відомо, що провадження проти нардепа закрили. Мовляв, ця справа – десятирічної давнини. Крім того, знищена електронна система інформаційного забезпечення Київради та відсутні докази винуватості Довгого.