Роман Насіров, якого суд поновив на посаді голови ДФС, заявив, що не писатиме заяву про звільнення

Одіозний Роман Насіров, якого суд поновив на посаді голови Державної фіскальної служби, повідмив про свої плани. Чиновник каже, що готовий стати до роботи  і почати боротьбу з контрабандою та тіньовою економікою. Про це він сказав в ефірі телеканалу 112 Україна.

Насіров запевнив, що не планує писати заяву про звільнення.

«Приступлю до обов’язків і буду працювати», – сказав він.

За його словами, він повернеться і почне «реальну боротьбу з контрабандою і тіньовою економікою».

Насіров також додав, що компенсацію в 184 тисячі гривень, яку мають стягнути з ДФС на його користь, витратить на допомогу, захопленим російською ФСБ морякам.

«Я думаю, що ми ці гроші витратимо на якісь більш важливі потреби. Наприклад, на українських моряків, які знаходяться в полоні. Я б із задоволенням оплатив роботу захисників, щоб підтримати хлопців», – сказав фіскал.

Крім того, він заявив, що планує йти в президенти України у 2019 році: «Від президентських амбіцій я не відмовився і відмовлятися не буду, але це кроки, які вже будуть наступного року».

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова та наказав виплатити йому компенсацію у 184 тисячі гривень. Уряд планує оскаржувати це рішення.

Нагадаємо, у січні уряд звільнив главу ДФС Романа Насірова, якого суд відсторонив від посади ще у 2017 році. Сам екс-чиновник обурився, що не зміг виступити на засіданні уряду і пообіцяв довести неправомірність рішення.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня 2017 року, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

10 листопада 2017 року відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим чиновник завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень.