Одіозний танцюрист іх Херсона Сєрґєй Полунін, який нещодавно отримав російський паспорт, пригрозив помстою за бійців «Беркуту». Про це він написав у Instagram.

У своєму дописі Полунін звинуватив снайперів у розстрілах полеглих активістів Революції гідності на Майдані. При цьому він заявив, що бійців «Беркуту» підставили. Для цього, за словами Полуніна, снайпери стріляли у спини як майданівцям, так і «беркутівцям». Таким чином, вони намагалися «накалити ситуацію і зробити революцію».

Також Полунін стверджує, що бійців спецпідрозділу «Беркут» ненавиділи, «били й убивали». А людям при цьому розповідали брехню про події на Майдані. У своєму дописі танцюрист заявив, що бійці «Беркуту» не забуті й мають особливе місце в його серці. Він заявив, що молиться за них і пообіцяв помститися.

«Все це не правда, і, хлопці з «Беркуту», ви не забуті. Я щиро захоплююся тим, що ви стояли проти зла і виконували свою роботу. Ви завжди займаєте особливе місце в моєму серці! Ми всі пам’ятаємо і знаємо правду, я плачу за ваших друзів, які були вбиті, і я молюся за вас, хлопці. Також я не терплю злу організацію, яка організовувала снайперів і революцію. Я знаю, хто ви, «Брекзит» вас не приховає. Ви вбиваєте хороших людей, ви вбиваєте моїх людей, ви зруйнували мою країну. Я дістану вас за це», – заявив танцюрист.

View this post on Instagram

During Kiev Maidan snipers shot both Protesters in the back and Berkut police to angry the situation and to Make revolution. After All Finished statue was build for dead protesters but Berkut was blamed hated beaten and killed after falls information was fed to people. I want to say that it’s not true or fare and Berkut Guys You are not forgotten You have my true Admiration for standing against Evil and doing your job you have special place in my heart always! we all remember and know the truth I cry for your friends who got killed and I pray for you guys to be well. Also I can’t stand Evil organisation who organised snipers I know who you are Brexit won’t hide you. You kill good people you kill my people you made mess in my country I will get you for that. Good is going to be more aggressive then evil. BBC you can hide Evil Deeds but we know the truth. Во время Майдана снайперы Стреляли В обе Стороны протестующим в спину и полицию Беркута , чтобы разозлить ситуацию и совершить революцию. После того, как все закончилось, статуя была построена для погибших демонстрантов, но Беркут был подло обвинен во всем! их ненавидели, избивали и убивали. Я хочу сказать информация была передана людям лживая и всё это не правда и ребята из Беркута Вы не забыты я искренне восхищаюсь тем, что вы стояли против зла и выполняли свою работу, Вы всегда занимаете особое место в моем сердце! мы всё помним и знаем правду, я плачу за ваших друзей, которые были убиты, и я молюсь за вас ребята. Также я не выношу злую организацию, которая организовывала снайперов и революцию. Я знаю, кто вы, Брексит вас не скроет. Вы убиваете хороших людей, вы убиваешь моих людей, вы разрушили мою страну, Я Достану вас за это. Добро будет более агрессивным, чем зло. Би-би-си, ты можешь скрывать Злые дела, но мы знаем правду.

A post shared by Sergei Polunin (@sergeipolunin) on

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Полунін заявляв, що мріє об’єднати Росію, Україну та Англію.

Читайте: Скандальний український танцюрист знову подякував Путіну «за добро і любов»