Ситник стверджує, що не бачився з Грановським удома у Порошенка

Очільник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник 26 квітня відвідував будинок у Козині, у якому мешкає президент Петро Порошенко.  Про це повідомляє програма Схеми.

За словами журналістів, у цей же час біля воріт резиденції були автівки, якими користується депутат Олександр Грановський.

«Схеми» зняли на відео, як авто з номерними знаками, які використовує Олександр Грановський, і авто, яким користується Артем Ситник, стояли біля будинку Порошенка у Козині пізно ввечері 26 квітня – і одночасно виїхали звідти.

Директор НАБУ підтвердив, що справді був удома у Президента: «Точно дату не пам’ятаю, але десь декілька місяців тому я два рази був. Зустріч була якраз тет-а-тет, і вона стосувалася питання Антикорупційного суду».

На його думку, ця зустріч не була таємною: «Я ж не приховую нічого… Можна було б змінити номер автомобіля, і в принципі там взагалі не було б питання, хто приїжджав на цю зустріч».

Крім того, директор НАБУ запевнив, що того вечора розмовляв тільки із Президентом у форматі тет-а-тет, а з депутатом Грановським, якого називають «куратором Порошенка у судах і прокуратурі», не бачився і не спілкувався.

Сам Олександр Грановський не відповів на запитання «Схем» щодо цієї зустрічі.

Журналісти надіслали запит Президентові із запитаннями щодо зустрічі із директором НАБУ і пообіцяли опублікувати відповідь, як тільки її отримають.

Читайте: Ситника, Холодницького та Луценка кличуть на килим до Ради