Зловмисника затримали правоохоронці

У Житомирі правоохоронці затримали активіста Олександра Громова, який погорів на хабарі в 30 тисяч доларів. Про це повідомялє прес-служба поліції в Житомирській області.

За даними поліції, чоловік вимагав неправомірну вигоду за неперешкоджання в роботі підприємства шляхом створення навколо нього негативного суспільного резонансу.

«Встановлено, що керівник громадської організації неодноразово звертався особисто і посилав смс-повідомлення керівнику підприємства з вимогами сплатити кошти (одноразово – 30 тисяч доларів і щомісяця – по 5 тисяч доларів) за неперешкоджання в його діяльності», – повідомляють у поліції.

У разі незгоди активіст обіцяв використовувати наявні ресурси громадськості для створення керівнику негативного іміджу і звільнення його в зв’язку з цим з посади.

За подібні дії затриманому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Богдан Фещенко уточнив у Facebook, що Громов сховав гроші у білизні. Також він додав, що затриманий активіст раніше хотів очолити Громадську раду при Житомирській облдержадміністрації.

Только что в Житомире на крупной взятке задержали известного активиста Александра Громова, он же Абдухаликов, который…

Gepostet von Богдан Фещенко am Dienstag, 13. August 2019