Дінзе відвідав Сенцова 19 липня – на 67 день голодування політв’язня

Стан здоров’я українського політв’язня Олега Сенцова, якого засудили в Росії за сфальсифікованою справою, значно погіршився. Близько тижня тому в нього була друга криза і лікарі вмовили його приймати суміш. Однак, бранець Кремля не планує припиняти голодування. Про це повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе, повідомляє Громадське.

Дінзе стверджує, що криза сталася через те, що у Сенцова почалися проблеми із серцем.

«У нього другий криз стався, питання стояло про реанімацію, але він відмовився і сказав, що буде приймати мінімальну кількість сумішей. Він приймає 2-3 ложки на день», – розповів він.

Адвокат відвідав Сенцова 19 липня – на 67 день голодування політв’язня.

«Мені здалося, що він сильно здав, постарів, на «кощія безсмертного» схожий. Ми попрацювали годину, він прочитав листа і написав відповіді», – зазначив адвокат.

Дінзе також додав, що Сенцов не зміг пояснити, коли саме йому стало погано: «Він у датах не орієнтується, запитав мене, який сьогодні день, число».

При цьому, морально Сенцов тримається добре.

«Сказав, що не припинить голодування до переможного кінця», – повідомив адвокат і також розповів, що Олег здивований тим, що Уповноважений з прав людини України Людмила Денісова, яка раніше намагалася потрапити до Сенцова в колонію, перестала прориватися до інших українських політв’язнів у РФ. А також «посміявся з того, що Путін бачив плакат із ним».

«Мабуть, я у Путіна вже в печінках сиджу», – передав Дінзе слова Сенцова.