Війна може тривати до 10 років

Експерт-міжнародник Андрій Бузаров вважає, що збройний конфлікт на Донбасі, в якому беруть участь російські військові, може тривати до 10 років. Про це він заявив в інтерв’ю виданню ГолосUA.

Бузаров вважає, що позиція російського президента Владіміра Путіна щодо Донбасу є «принциповою».

«Судячи з усього, конфлікт цей розтягнеться на довгі роки. США будуть впливати на Росію через санкції, а Росія впливає на Україну через військовий конфлікт на Донбасі», – сказав він.

«Думаю, конфлікт на Донбасі в його нинішньому стані триватиме років шість чи сім. Даний конфлікт не можна вважати замороженим, це напівзаморожений конфлікт. У такому стані конфлікт на сході України триватиме років сім, а, може, і десять. До цього треба готуватися», – підкреслив експерт.

На думку Бузарова, відновлення добросусідських взаємин із РФ залежить, передусім, від росіян.

«На сьогодні Росія вибрала військовий важіль як шлях впливу на Україну, військові методи. Цей важіль дуже небезпечний і непередбачуваний», – вважає він.

Нагадаємо, під час прес-конференції 15 січня скандальний міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров заявив, що Росія поважає територіальну цілісність України, але в межах, що склалися після так званого референдуму в Криму.