Продюсер співачки Злати Огневич отримає 874 тис. грн за написання музичного супроводу до пісенного конкурсу

Україна продовжує викидати гроші на проведення «Євробачення», а представники вітчизняного шоу-бізнесу зароблять непогані гроші, пишуть Наші гроші.

Згідно з даними, що їх оприлюднила «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в системі «Прозорро», продюсер співачки Злати Огневич Михайло Некрасов отримає 874 тис. грн за написання музичного супроводу «Євробачення». За аранжування кожного з посткардів учасників він отримає по 8 500 грн, за мастеринґ – ще по 3 500 грн.

Посткарди – це ролики завдовжки 35 секунд для представлення кожного з 42 учасників конкурсу. Зйомкою займається ТОВ «Гудмедіа» Кирила Тимошенка за 2,11 млн грн. Тимошенко відомий як помічник нардепа Андрія Денисенка («Укроп»).

Дмитро Авксентьєв отримає 25 тис. грн за написання музичного твору для номеру виступу танцювального колективу під час Інтервального акту другого півфіналу.

Микола Сосін отримає ще 116 тис. грн також за музику для танцювального номеру у другому півфіналі.

Танцюристами «Євробачення» за 248 тис. грн займається Юрій Пристаєцький, який був хореографом-постановником церемонії відкриття «Євро-2012» у Львові.

ФОП Некрасов Олексій Володимирович отримає 403 тис. грн за костюми для артистів номерів відкриття та інтервальних актів.

Для першого півфіналу замовлено 20 костюмів по 10 тис. грн, для двох танцювальних номерів у другому півфіналі замовлені костюми по 24 тис. грн (дві штуки) та 5 тис. грн (30 штук).

З іншої закупівлі у Олексія Некрасова послуг по підбору персоналу на суму 3,83 млн грн відомо, що гонорар хореографа Анатолія Сачивка складе 131 тис грн, хореограф Роман Дмитрик заробить 258 тис грн. Невказаний асистент хореографів заробить 40 тис. грн.

Хореографічний ансамбль «Apache crew» отримає 870 тис. грн з розрахунку 30 тис. грн. кожному з 30 танцюристів.

Для першого півфіналу наймають 60 вокалістів (13 тис. грн кожному), на другий півфінал – ансамбль з 48 народних артистів за 41 тис. грн на всіх. Хор з 24 людей отримає 54 тис. грн, п’ятеро музикантів зароблять по 13 тис. грн.

Гонорар статистів складе 21 тис. грн кожному – кількість часу та обсяг їхньої зайнятості у кошторисі не вказаний.

Винагорода самого Некрасова за підбір вказаного персоналу становить 403 тис. грн.

Окрім цього планується закупити спецреквізит на фінал «Євробачення» за 571 тис. грн у ТОВ «ОПР». Подробиці наразі ще не оприлюднені.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ТОВ «Президент фільм України» Тетяни Білозьорової  отримає 1,80 млн грн за виробництво короткометражного фільму «Євробачення з Вєркою Сердючкою».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ