КВУ назвав найкращих і найгірших очільників ОДА в І кварталі 2017 року

Комітет виборців України склав рейтинг найкращих і найгірших очільників ОДА України. Оцінка базувалася на двох критеріях – показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів.

Станом на перший квартал 2017 року у першій п’ятірці рейтингу опинились голови Харківської (Юлія Світлична), Донецької (Павло Жебрівський), Кіровоградської (Сергій Кузьменко), Тернопільської (Степан Барна) та Закарпатської (Геннадій Москаль) обласних державних адміністрацій. Порівняно з 2016 роком залишила групу лідерів Львівська ОДА.

Найгіршими, згідно з дослідженням, виявилися очільники Херсонської (Андрій Гордеєв), Черкаської (Юрій Ткаченко), Рівненської (Олексій Муляренко), Чернівецької (Олександр Фищук) та Волинської (Володимир Гунчик) областей. Гунчик посів останнє, 24-е місце, він втратив у порівнянні з рейтингом 2016 року 5 позицій.

На думку експертів, яких опитав КВУ, керівники областей, які посіли останні місця у рейтингу, найближчим часом можуть втратити свої посади, якщо суттєво не покращать результати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ