Міноборони «добудовує» лінії оборони, які Зубко «здав» ще місяць тому
У Міноборони заявляють, що три лінії фортифікаційних споруд готові майже на 100%

У Міністерстві оборони заявляють, що три лінії фортифікаційних споруд загальною кількістю 268 одиниць готові майже на 100%. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті Міноборони 18 серпня.

«Три лінії фортифікаційних споруд готові майже на 100 %. Загальна їх кількість – 268, 240 з яких будували силами облдержадміністрацій, а 28 – Збройних Сил України. Перша лінія контролюється ЗСУ, друга та третя охороняються частинами Нацгвардії», – йдеться в повідомленні.

«До будівництва споруд долучалися 20 областей та 5 тисяч будівельників. Окрім цього, будували споруди в переважній більшості місцеві жителі, що дало їм змогу у таких скрутний час отримувати в день від 250 до 300 гривень заробітної плати», – також зазначають у Міноборони. За словами представника Центрального управління інженерного забезпечення полковника Сергія Марценюка, під час випробувань фортифікації витримали вогонь усіх видів стрілецької зброї, гранатометів, мінометів та важкої артилерії.

«Фортифікації уже довели свою реальну ефективність у бойових умовах. Під час боїв під Мар’їнкою, де були зведені фортифікаційні споруди, ворог зазнав значних втрат, але так і не зміг прорвати нашу лінію оборони», – заявив Марценюк.

Водночас ще 21 липня у Міністерстві регіонального будівництва заявляли, що будівництво фортифікаційних споруд на сході України завершено на 100%. Глава відомства Геннадій Зубко звітував, що «загалом на трьох лініях оборони було зведено 300 оборонних споруд, 600 кілометрів фортифікацій з використанням 12 тисяч бетонних конструкцій».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Івано-Франківська облдержадміністрація здала в експлуатацію один з найскладніших оборонних об’єктів на Донеччині.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ