На переконання британських правоохоронців, підозрювані – з Росії

Завдяки записам з камер відеоспостереження поліції Великої Британії вдалося ідентифікувати ймовірних виконавців замаху на російського екс-розвідника Сєрґєя Скрипаля та його дочку Юлію. Про це повідомило британське агентство новин Press Association з посиланням на неназвані обізнані зі справою джерела, передає Deutsche Welle.

Слідчі проаналізували відеозаписи та інформацію про осіб, котрі в цей час в’їжджали в країну. На переконання британських правоохоронців, підозрювані – з Росії.

Раніше британські ЗМі писали, що Сєрґєя Скрипаля та його доньку Юлію отруїла група з шести осіб, яку очолювала співробітниця російської військової розвідки.

4 березня 2018 року екс-полковник ГРУ Сєрґєй Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені в несвідомому стані на лавці в центрі Солсбері. Слідчі встановили, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною «Новічок», яку виробляли на території РФ.

На думку британської влади, за отруєнням стояли російські агенти. Водночас Росія заперечує свою можливу причетність до інциденту.

30 червня у місті Еймсбері госпіталізували 44-річну Дон Стерджесс та її приятеля –  45-річного Чарлі Роулі.

У поліції зробили висновок, що Роулі та Стерджесс зазнали впливу нервово-паралітичної речовини після того, як взяли в руки заражений предмет. У них спостерігалися ті самі симптоми, що і у Скрипалів, які отруїлися «Новічком» в Солсбері.

8 липня Стерджес померла у лікарні, адже отримала велику дозу нервово-паралітичної речовини «Новічок».