7 лютого Ірина Луценко з’явилася в Раді у черевиках на «золотих» підборах вартістю $ 890

Депутатки Верховної Ради України полюбляють дорогі бренди і не соромляться хизуватися ними на роботі.

Зокрема, Ганна Романова з фракції «Самопоміч» у перший день відкриття Х сесії пришла у розкішному вбранні та аксесуарах. У стінах Ради вона красувалася в піджаку Balmain і з сумочкою Cavalli. Як зазначає журналістка Ганна Стешенко на своїй сторінці у Facebook, їхня вартість становить близько 50,7 тисяч і 9 тисяч гривень відповідно.

«На лице, скажемо прямо, «скромність і злидні» нашої парламентської опозиції», – підписала Стешенко фото.

Також вона нагадала, що перед тим, як потрапити в парламентські стіни, Романова обіймала посаду заступника мера міста Чернігова.

«Проте, як вона сама розповідала у Мережі, змушена була залишити це місце роботи через різницю в поглядах зі своїм керівником», – зазначає Стешенко.

Крім нардепки Романової, в Раді на цій сесії помітили голову парламентського комітету з питань свободи слова, депутата фракції «Народний фронт» Вікторію Сюмар із сумочкою Furla за 11 тис. 200 гривень.

«Вартість сумочки Сюмар становить майже 3 «мінімалки» українців (4173 гривень). Голови комітетів Ради, природно, отримують більше – 18 658 грн на місяць. В принципі, так, може собі дозволити. Правда, для покупки такої сумочки потрібно витратити більшу частину навіть депутатської зарплати», – зазначила Стешенко.

Також у Раді на сесію Ради нардеп від «Радикальної партії» Валерія Заружко прийшла із сумочкою від бренду MICHAEL KORS.

Зараз модель в срібному кольорі в Інтернет-магазинах знайти практично неможливо. Вартість сумочки на офіційному сайті з урахуванням знижки наразі становить 190 доларів (близько 5230 гривень).

Не пасе задніх і представник президента в парламенті та дружина Генпрокурора Ірина Луценко. 7 лютого вона з’явилася в Раді в червоному костюмі та у черевиках на «золотих» підборах Tom Ford вартістю $890.

«Схоже, любить нардеп БПП ці туфлі, як і «лабутени», – додала Стешенко.