Обурений москвич
Обурений москвич

Мешканці Москви, які взяли кредити в іноземній валюті, штурмують будівлі банків. 20 січня атаки панікерів зазнав банк «Дельтакредит». Близько 300 вкладників, наляканих стрімким падінням рубля, зчинили у банківській установі вереск, скандали, сутички з охороною, навіть приковували себе наручниками.

Як повідомив сайт Вголос із посиланням на одне з російських ЗМІ, ці дії мешканців російської столиці – очікуваний результат обвалу національної грошової одиниці Росії, яка станом на 20 січня балансувала на позначці 81,74 руб/дол. Окрім цього, у Москві на акції протесту також вийшли люди, яким затримують зарплати, зокрема працівники банків та ресторанів.

Телеканал ICTV повідомляє: «Напередодні за долар просили 81 рубль, за євро – 88. Це новий антирекорд. Збиралися люди й біля кількох банків, вимагаючи реструктуризації валютних кредитів. Найбільша з таких російських фінустанов – банк ВТБ, який до того ж підпадає під санкції США».

Клієнтка цього банку Олена плачеться, що їй узагалі запропонували віддати квартиру «і піти просто в нікуди. Мені здається, що ні до чого хорошого це не призведе».

«Наша держава допомагає всім, тільки не нам. Ми допомагаємо Сирії, ми допомагаємо Донбасу, ми взяли під себе Крим. А свої люди… Таке відчуття, що в нас немає Росії!» – бідкається на камеру москвич Алєксандр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ