Жінка відповідала за пожежну безпеку в закладі відпочинку

Виховательку одеського табору «Вікторія», де 16 вересня сталася пожежа із жертвами, суд відправив у СІЗО. Про це пише місцеве видання Думская.

Київський районний суд обрав запобіжний захід вихователю, що відповідав за пожежну безпеку. Тож, жінка проведе 60 днів за ґратами. Раніше суд обрав аналогічний запобіжний захід керівникові табору Петросу Саркісяну.

У суді Саркісян зробив резонансні заяви. Нібито він не міг виконати припис ДСНС щодо усунення несправностей в пожежній сигналізації. За твердженням директора «Вікторії», цим повинна була займатися інша інстанція. Також він повідомив, що управління освіти не виділяло фінансових ресурсів на усунення неполадок із сигналізацією, а дерев’яні корпуси навіть не були прийняті на баланс.

Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля. Вогонь повністю знищив будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. Внаслідок надзвичайної події загинули двоє дітей, ще трьох – доправили до лікарні. Ще одна дитина перебуває у розшуку.

Державна служба з надзвичайних ситуацій вважає імовірною причиною пожежі в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі несправність електроприладів в кімнаті виховательки.

За даними ЗМІ, в родині директора муніципального дитячого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна відбулися цікаві збіги обставин. Його 28-річний син Саркіс Саркісян під час ремонту табору придбав дорогу нерухомість. Зокрема, 7 травня 2015 року Саркісян-молодший купив готельно-ресторанний комплекс «Шик і Дим» у Вапнярці Лиманського району Одещини. Зараз заклад працює під вивіскою «Комфорт».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ