Ткаченко побачив неспроможність Кличка керувати містом

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Ткаченко вважає за доцільне провести дострокові вибори у Києві. Про це він написав у Facebook.

«Сьогодні стало відомо, що сесія Київради, скликана за ініціативи мера не змогла зібратися на свою сесію. Це стало підтвердженням неспроможності Віталія Кличка управляти містом. Відсутність єдності команди та підтримки киян», – пише Ткаченко.

«Напевно, настав час зробити повне перезавантаження влади і провести дострокові вибори у Києві – як Київради, так і мера. Корупція, засилля забудовників, неврахування елементарних потреб громад міста – мають піти в минуле», – додав він.

За словами Ткаченка, усе це можна буде зробити за новим законом про столицю, над яким зараз працюють депутати і профільні фахівці. Він уточнив, що новий закон передбачатиме європейські норми управління містом, децентралізацію, поновлення народовладдя у районах, а також «чітку та прозору» структуру управління столицею.

Сьогодні стало відомо, що сесія КиївРади, скликана за ініціативи мера не змогла зібратися на свою сесію.Це стало…

Gepostet von Александр Ткаченко am Donnerstag, 12. September 2019

Нагадаємо, раніше ЗМІ опрлюднили дослідження соціологічної групи «Рейтинг», згідно з яким якби вибори мера Києва проходили найближчим часом, то серед тих киян, які мають намір голосувати і визначилися з вибором, більшість підтримала б чинного міського голову Віталія Кличка. Головні конкуренти нинішнього мера – телеведучий, член партії «Голос» Сергій Притула та почесний президент «1 + 1 media», нардеп від «Слуги народу» Олександр Ткаченко.