Для Луценка вчинок Януковича не став несподіванкою

Вихід Віктора Януковича із судового процесу у справі про державну зраду не завадить суду. Так висловився генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Вчинок колишнього президента України Віктора Януковича не був несподіванкою для мене. Я завжди стверджував, що він боягуз, я завжди знав, що рано чи пізно він злякається і втече навіть віртуально із зали суду, бо життя кримінальника, яким по суті є Янукович – це вічна втеча від відповідальності», – заявив Луценко.

За його словами, він думав, що Янукович піде на такий вчинок це дещо пізніше і хоч спробує «продемонструвати так званих 200 свідків у справі, як вони нам грозилися, або хоч якісь матеріали, якими вони мали намір захищатися».

«В Україні існує усталена практика виділення будь-якій особі державного захисника. Саме по цій процедурі пішов сьогодні суд, з чим я і вітаю його».

«Як ви знаєте, як тільки звернення суду надійде до адресата, правова допомога виконується негайно, не більше одного дня, і державний адвокат буде наданий громадянину Януковичу. Суд буде відбуватися далі», – підсумував Генпрокурор.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ