Мер Львова скаржиться, що більше немає, куди везти відходи

Мер Львова Андрій Садовий повідомив у Фейсбуці, що держава закрила останній полігон, куди львівська влада могла вивозити тверді побутові відходи з міста.

«Раніше доступ нам повністю закрила Львівська область, згодом всі інші області. Останній полігон, з яким була підписана угода – приватний у Покровську Донецької області. Сьогодні зранку подзвонив власник і сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур. Сьогодні скликали комісію з надзвичайних ситуацій. Слідкуйте за новинами», – написав мер міста Лева.

Водночас Садовий повідомив, що готується підписати угоду з французькою компанією «Egis» на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу та коригування проекту рекультивації старого сміттєзвалища.

Дві символічні новини сьогоднішнього дня:- через годину підписуємо з французьскою компанією «Egis» угоду на виготовлен…

Geplaatst door Андрій Садовий op vrijdag 17 maart 2017

Допис Садового прокоментували користувачі Мережі. Дехто іронізує з того, що нарешті за 12 років знайшли компанію, що виготовить проект сучасного заводу з переробки сміття. Дехто – критикує Садового за його неспроможність розв’язати проблеми міста. А деякі користувачі відверто звинувачують його у брехні та безвідповідальності.

«(…) наведіть краще порядок у місті, бо колапс, інфраструктура, транспорт, екологія, соціалка, спорт  – все на дні, за дві каденції лише ресторанів набудували», – йдеться в одному з коментарів.

Читайте: Гори сміття у Львові вже досягли висоти людського зросту (відео)

Як відомо, у Львові склалася напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовецького сміттєзвалища. Міський голова Андрій Садовий неодноразово звертався по допомогу до інших регіонів країни, однак більшість з них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. Тож, нині сміття Садового незаконно вивантажують по всій країні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ