Путін
Собака Путіна подорожувала окремим літаком фінської компанії

Під нові американські санкції потрапила фінська компанія Airfix, літаками якої користувалися російські чиновники і собака Президента РФ Владіміра Путіна – лабрадор Коні. Про це пише російське видання «Вєдомості», з посиланням на людей з оточення олігарха Геннадія Тимченка, який раніше володів компанією.

Видання нагадує, що раніше Airfix Aviation входила в «Авіа груп» Тимченка, і надавала послуги бізнес-авіації в аеропортах «Шереметьєво» і «Пулково». У 2014 році Тимченко встиг «продати» Airfix до першої хвилі західних санкцій своєму фінському партнеру Каю Паананену, який потрапив в останній санкційний список США.

Видання пише, що «поки її (Airfix, – ред.) власником був Тимченко, фірма оперувала бізнес-джетами «Газпрому», «Роснєфті» і «Транснєфті». Люди з оточення Тимченка розповіли, що літаками Airfix літали глава «Роснєфті» Ігор Сєчін, перший віце-прем’єр РФ Ігор Шувалов, і навіть Путін, «якщо його подорож мала неофіційний характер».

«Літаки Airfix перевозили дочок російського президента – Марію і Катерину, а також друга Марії Путіної – Йоррита Фаассена. А в окремих випадках, коли Путін в далекому відрядженні сумував за своїм лабрадором Коні, його доставляли президенту літаком Airfix», – пише видання.

В уряді РФ та Адміністрації Путіна таку інформацію спростовують. Прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков, запевняє, що президент РФ літає лише на літаках спеціального льотного загону «Росія» та іноді на військових бортах. «Іншими літаками або вертольотами він не користується», – запевнив Пєсков.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 червня, Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії до кінця січня 2016 року. Таке рішення було ухвалено в Люксембурзі без обговорення.

Читайте: Рубікон перейдено: санкції Заходу вперше серйозно зачепили газову імперію Росії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ