Після Революції гідності Денисенка обрали секретарем Ірпінської міськради

У Київській облдержадміністрації  відбувся конкурс на заміщення посади заступника голови КОДА. За даними журналістки Ірини Федорів, начебто на цю посаду буде призначено Юрія Денисенка, який наразі є секретарем Ірпінської міськради, передає Українська правда

Юрій Денисенко 2002 року закінчив Академію державної податкової служби України, отримавши спеціальність «адвокат». Після цього працював юристом. З 2007 до 2014 років очолював адвокатське об’єднання.

У політику Денисенко пішов 2010 року, коли став депутатом Ірпінської міськради.

Після Революції гідності його обрали секретарем Ірпінської міськради. Цікаво, що тоді нинішній мер Ірпеня Володимир Карплюк заявляв, що Юрія Денисенка обирали секретарем депутати-«регіонали» Ірпінської міськради. Більше того, Карплюк, який тоді лише мітив на очільника Ірпеня, казав, що обрання Денисенка відбулося не зовсім чисто.

Втім, навіть після того, як у жовтні 2014 року Карплюк став мером Ірпеня, Денисенко продовжував виконувати обов’язки секретаря Ірпінської міськради. Більше того, на початку 2017 року Юрія Денисенка призначили головою Бучанської міської організації партії «Нові обличчя». Головою даної партії є саме Володимир Карплюк. Варто додати, що одразу після того, як Денисенка призначили секретарем Ірпінської міськради, Карплюк заявляв, що коли той був секретарем земельної комісії Ірпінської міськради, то брав участь у розподілі землі в ірпінському регіоні.

Виходить, що Юрій Денисенко є ледь не найближчим соратником скандального мера Ірпеня .

Цікаво, що самого Юрія Денисенка очільник Київської ОДА Олександр Горган взяв до своєї команди ще влітку, коли призначив своїм радником.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  31 серпня скандальному меру Ірпеня Володимиру Карплюку повідомили про підозру в смерті найманого робітника з Рівненщини.

Карплюк відомий тим, що в його декларації про доходи за 2013 рік було зазначено 67 квартир. Згодом декларація Карплюка суттєво «схудла» – 2014-го в ній значилося 23 квартири, а за 2015-й було вказано лише 14 квартир, три будинки і менше 4 мільйонів гривень доходу.

2017 року стало відомо, що Карплюк за 901 тисячу гривень придбав матеріали для пам’ятника Тарасу Шевченку.

У липні 2016 року Генпрокуратура обшукала помешкання мера Ірпеня. Генпрокурор Юрій Луценко тоді заявив, що мери Бучі та Ірпеня впродовж 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню. Крім того,  екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ