Мер Харкова назвав Лесика «клоуном»

Соратник Віктора Медведчука Андрій Лесик продемонстрував нестримну жагу до роботи. Охороні міського голови Харкова Геннадія Кернеса навіть довелося 19 квітня силоміць виводити його із залу засідань, повідомляє Інтерфакс-Україна.

17 травня 2016 року Харківська міськрада достроково припинила повноваження депутата Лесика, обраного за списками партії «Відродження» та відомого своїми проросійськими заявами. Кілька судів Харкова відмовляли екс-депутату в задоволенні позову, однак Лесику таки вдалося 30 березня 2017 року у Харківському апеляційному адміністративному суді домогтися  скасування рішення міськради про дострокове припинення його депутатських повноважень.

Прийшовши 19 квітня у Харківську міськраду, Лесик влаштував кілька словесних перепалок з мером Кернесом, зайняв трибуну і вимагав включити йому мікрофон для виступу. У відповідь очільник Харкова  назвав його клоуном.

«Я просив би вас, шановний клоун за назвою Дід Мороз, піти туди, звідки ви прийшли. Я прошу вас не заважати роботі Харківської міської ради», – сказав Кернес та оголосив перерву в сесії на 10 хвилин.

Коли Лесик почав перекрикувати заступника міського голови Харкова Тетяну Таукешеву, яка доповідала проект змін до бюджету, охоронці Кернеса підійшли до Лесика і силою вивели його із залу.

«Він має право перебувати в сесійній залі саме в кріслі депутата тільки після того, як він стане депутатом. На сьогоднішній день є рішення міської виборчої комісії про те, що Юрій Медведєв є депутатом замість вибулого Лесика. Рішення суду, яке має Лесик на руках, не зобов’язує нас включити його в депутатський корпус», – пояснив депутатам свою позицію Кернес.

У коридорі Лесик звинуватив охоронців в тому, що вони пошкодили йому раніше поламану ногу і викликав поліцію. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Шевченківського відділу поліції міста.

Довідка: Андрій Лесик обирався депутатом Харківської міськради шостого скликання від партії «Трудова Україна» та сьомого скликання від партії «Відродження». Є членом організації «Український вибір», очолюваної кумом президента РФ Владіміра Путіна Віктором Медведчуком.

Лесик неодноразово виступав з проросійськими заявами на сесіях міськради, зокрема, пропонував відновлювати економічні зв’язки з Росією, також виступав проти відкриття в Харкові меморіалу воїнам, загиблим в АТО.

А 9 травня 2016 року на офіційну церемонію покладання квітів на Меморіалі слави в Харкові він прийшов із так званою георгіївською стрічкою. Через це біля монументу Батьківщини-матері почалися сутички.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ