Нардеп Тарас Козак входить до найближчого оточення кума Путіна

Народний депутат від фракції «Опозиційний блок» Тарас Козак  став новим власником телевізійних мовників телеканалу ZIK – компаній «Міст ТБ» і «ТРК Нові комунікації». Тепер в його медіаактиві три телеканали – «112 Україна», «NewsOne» і «ZIK». Про це повідомляє 112 Україна.

«Для мене придбання телеканалу ZIK – це осмислений і прагматичний крок. Інформаційне мовлення в Україні на сьогодні випереджає багато світових великих каналів по своїй мобільності, інтересу аудиторії, зображенню. Одержавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними і в той же момент створює більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг «НОВИНИ», – повідомив Козак.

Як пише theБабель, журналісти телеканалу розповіли, що до останнього напевне ніхто не знав про зміну керівництва і колектив у переважній більшості відреагував на ці новини з обуренням.

«Є невеликий відсоток працівників, яким байдуже – менше 20%. І це переважно технічні працівники, які не працюють у кадрі. А ті, хто в кадрі, близько 90% – звільнятимуться», – сказав співрозмовник.

Творчий колектив телеканалу найближчими днями планує робити публічну заяву. Також журналіст телеканалу Вахтанґ Кіпіані написав у Facebook, що закриває свою програму на ZIKу.

«Дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад 6 років виходила програма Історична правда-ZIK. Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми повідомляю, що передача закривається. Медведчук – це ворог моєї країни, вбивця і минулого, і майбутнього», – написав Кіпіані.

Дорогою на презентацію книги "Справа Василя Стуса" дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому…

Gepostet von Вахтанг Кіпіані am Freitag, 14. Juni 2019

Генеральна продюсерка телеканалу ZIK Наталія Влащенко поки не коментує ситуацію, однак зазначила, що найближчим часом зробить заяву.