Наталія Баласинович – номер 30 у партії Порошенка

Голова Васильківської районної ради Київської області та кандидат у депутати від «Європейської солідарності» Наталія Баласинович обматюкала співробітницю поліції. Відповідне відео з’явилось на YouTube-каналі «Команда в ЕС».

«Голова Васильківсьої районної ради Наталія Баласинович з легкістю може посилати на х.. поліцейських! Але насправді це не сама велика проблема, адже нещодавно її було призначено новим обличчям від Петра Порошенка по всій Київщині, а саме в.о. Голови «Європейської солідарності» Київської області. Можливо Наталія Олександрівна пояснить громаді Васильківщини про ці самі Європейські цінності від ЄС!», – йдеться у повідомленні.

УВАГА! Відео містить нецензурну лексику. 

Журналіст Олександр Дубинський також прокоментував відео.

«Хочу познайомити вас з еталонним кандидатом від партії «Європейська солідарність», 30 номер в списку і глава київської обласної організації партії Порошенка – Наталя Баласинович. Комсомолка, спортсменка і просто красуня. Не дарма на неї спирається на виборах в 94 окрузі Ігор Кононенко!», – іронізує Дубинський у Facebook.

Отрыжка Порошенко #Дубинскийзашкваривает

Gepostet von Dubinsky.pro am Donnerstag, 13. Juni 2019

Як пише ТСН, у 2018 році Баласинович прославилася тим, що побила консьєржку у Василькові. Сама Баласинович інцидент заперечувала.

Конфлікт виник тому, що у консьєржки був наказ не впускати Баласинович в будинок. 33-річна голова райради міста Васильків йшла до свекрухи, яка не хотіла такого гостя і розпорядилася не пускати невістку на поріг.

«Я кажу: вас сказали не пускати. Вона почала мене відштовхувати. Стою спиною закриваю – вона мене за волосся схопила», – розповіла потерпіла. Слова консьєржки підтверджує подруга, яка почула крики і прибігла на допомогу. «Матюкалася, погрожувала: я тебе скінчу. Потім і мене штовхнула», – розповіла вона.