Згідно з дослідженням, за Кличка віддали б голос 24,9% опитаних

Якби вибори мера Києва проходили найближчим часом, то серед тих киян, які мають намір голосувати і визначилися з вибором, більшість підтримала б чинного міського голову Віталія Кличка. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Підсумки дослідження оприлюднила журналістка, шеф-редактор Lb.ua Соня Кошкіна в своєму Telegram-каналі.

Згідно з дослідженням, за Кличка віддали б голос 24,9% опитаних. Головні конкуренти нинішнього мера – телеведучий, член партії «Голос» Сергій Притула та почесний президент «1 + 1 media», нардеп від «Слуги народу» Олександр Ткаченко.

Журналістка додала, що за Притулу готові проголосувати 14,6% опитаних, а за Ткаченка –12,1%. При цьому, якби найближчим часом був запланований другий тур виборів мера Києва і в нього потрапляли Кличко і Ткаченко, більшість респондентів віддали б голоси за останнього претендента.

Кошкіна дізналася, що в парі Кличко – Притула перемога дісталася б чинному меру, а в парі Притула – Ткаченко з мінімальним відривом переміг би «слуга народу».

Нагадаємо, 4 вересня Кабінет міністрів під головуванням Олексія Гончарука підтримав рішення про звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.