Позачергові вибори призначені на 21 липня

На позачергових виборах у Верховну Раду до парламенту наразі мають шанс потрапити п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5%опитаних українців, які визначились з вибором.

Ще 11,8% респондентів висловили бажання проголосувати за політсилу «Опозиційна платформа – «За Життя», 8,1% – за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (нині «Європейська солідарність», – ред), 7,8% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та  5,6% – за партію «Голос».

Серед партій, які поки не долають необхідний 5% бар’єр опинилися «Сила і честь», за яку готові проголосувати  3,8% респондентів, Радикальна партія Олега Ляшка – 2,9%, ВО «Свобода» – 1,9% та «Громадянська позиція» – 1,8%.

За інші вісім партій висловили бажання проголосувати менше ніж 1% виборців.

Зокрема, за партію «Опозиційний блок» – 0,9%, «Наші» – 0,7%, «Відродження» – 0,6%, «Об’єднання «Самопоміч» – 0,6%, «Українська стратегія» – 0,5%, «Національний корпус» – 0,4%.

За інші партії готові проголосувати загалом  3,6%.

Опитування проведено з 26 травня по 7 червня методом особистого інтерв’ю. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Позачергові вибори призначені на 21 липня.