Сертифікати після навчання отримають приблизно 50-60% всіх учасників тренингу

Президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов в інтерв’ю Українській правді розповів, як проходило тижневе навчання новообраних «слуг народу» в Трускавці. За його словами, переважна більшість кандидатів у нардепи відвідувала всі лекції, але були й такі, які замість навчання відпочивали і ходили в SPA.

«Були люди, які перші два дні прийшли і більше не приходили… Були люди, які ходили в SPA і показували, що вони, в принципі, тут відпочивають. Такі теж були. Але переважна більшість ходила, відсотків десь 80», – розповів Мілованов.

Що стосується сертифікатів після навчання, то їх отримають приблизно 50-60% всіх учасників: «Вони (учасники тренінгу, – ред.) повинні здати ще третю «домашку», це пояснювальна записка – у неї дедлайн 6 серпня. Четвертий тест триватиме до 10 серпня. До 15 вересня вони отримають зворотний зв’язок і отримають або не отримають сертифікати залежно від результатів».

Мілованов вважає, що навчання пішло на користь кандидатам в народні депутати: «Воно згуртувало команду, дозволило їм трохи зрозуміти, куди вони заходять, дозволило їм зрозуміти, чому потрібно навчитися, які навички їм потрібні».

Нагадаємо, раніше у партії «Слуга народу» заявили, що створюють Офіс навчання і розвитку політсили і вже планують на осінь нові освітні програми.