SpaceX оприлюднила терміни запуску програми з роздачі Інтернету по всьому світу за допомогою супутників у космосі

Компанія SpaceX оприлюднила терміни запуску програми з роздачі Інтернету по всьому світу за допомогою супутників у космосі. Про це пише The Verge.

Віце-президент компанії Патріція Купер повідомила, що будівництво мережі на орбіті Землі почнеться в 2019 році, а вихід мережі на повну потужність запланований на 2024 рік.

2017 року SpaceX збирається запустити на орбіту один з прототипів супутника, другий запуск відбудеться на початку 2018 року. За словами авторів ідеї, ці супутники будуть призначені для тестування самої технології і якщо випробування пройдуть успішно, перші сегменти повноцінної мережі з’являться в 2019 році.

Також зазначається, що супутників має бути 4425, вага кожного складатиме 386 кг. Їх розмістять на висоті 1110-1350 км. Передача сигналу відбуватиметься із можливою затримкою не більше 25-35 мілісекунд.

Сама мережа буде підтримуватися за допомогою наземних центрів управління й інших споруд, які теж будуватиме SpaceX. Супутники компанія планує доставляти в космос лише за допомогою ракет Falcon 9, щоб скоротити витрати і знизити потенційну залежність від інших організацій.

Ця мережа супутників позбавить компанії по всьому світу необхідності прокладати фізичну інфраструктуру для підключення до Інтернету і самий зв’язок у Мережі стане доступним у найбільш проблемних місцях світу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ