Авокадо – один із найкращих продуктів, що пришвидшує обмін речовин в організмі

Американський дієтолог і фахівець із правильного харчування Едвіна Кларк назвала декілька продуктів, що прискорюють метаболізм та обов’язково повинні бути у вашому раціоні. Про це пише Women’s Health.

Селера. За словами дієтолога, низькокалорійна селера містить багато клітковини, води і велику кількість мінералів, через що покращується метаболізм. Крім того, цей продукт містить багато кальцію, калію і цинку, магній і залізо, а також найбільше фосфору серед коренеплодів.

Шпинат. Цей продукт багатий на марганець і залізо – важливих речовин для хорошого метаболізму. До слова, шпинат корисний для крові, здоров’я кісток, якісної роботи мозку та щитоподібної залози.

Спеції: імбир, кайенский перець і кориця. Ці спеції містять антиоксиданти і містять жироспалювальні властивості. Більше того, вони покращують стан шкіри, продовжують молодість і зміцнюють імунітет.

Пісне м’ясо. Такі різновиди м’яса як м’ясо птиці і кролика, містять багато білка, що робить є просто ідеальним для прискорення обміну речовин. Більше того, пісне м’ясо – безцінне джерело заліза, яке необхідне для здорового метаболізму.

Авокадо. Велика кількість мононенасичених жирів і високий вміст харчових волокон у цьому продукті позитивно впливають на процеси обміну речовин.  До того ж, клітковина і жир, як і в багатьох інших продуктах, викликають почуття насичення при низькій калорійності.

Зелений чай. Цей напій не лише прекрасно тонізує, а й виводить шлаки і є сильним антиоксидантом. Усього одна чашка зеленого чаю запустить обмін речовин у посиленому режимі. Цей напій також знижує апетит і покращує травлення.

Перець чилі. У гострому перці міститься речовина капсаїцин, яка позитивно впливає на обмін речовин. Їжа, приправлена гострим перцем, прискорює обмін речовин на 25%.