Путінський ОМОН потоптався по російському прапору

9 червня під час розгону «сміттєвого» мітингу біля села Щелканово в Підмосков’ї російський ОМОН потоптався по прапору РФ. Про це на своїй сторінці у Тwitter повідомила російська опозиційна активістка Варвара Грязнова.

«Саме зараз ОМОН жорстко розганяє місцевих жителів і дачників, що не пускають сміттєвози на звалище в Щелканово. І так, вам не здається: напередодні Дня Росії ОМОН топче прапори РФ», – підкреслила активістка.

На відео спецпризначенці відтягують з дороги натовп людей із прапорами Росії, який блокує проїзд сміттєвоза до полігону. Під час операції прапори волочаться по дорозі, а правоохоронці топчуться по них. Також на записі помітно, як працівник ОМОНу ставить на коліна одну з жінок, хапає за горло та заламує їй руки.

Довідка. «Сміттєві бунти» в Росії почалися 21 березня 2018 року. Викид газу метану на сміттєвому полігоні «Ядрово» у Волоколамську під Москвою, під час якого постраждали 39 школярів, спровокував масові сміттєві бунти по всьому Підмосков’ю. Після початку протестів біля великих полігонів відходи вивантажують у непризначених місцях, що заборонено природоохоронним законодавством. Однак перевізники створили сайт для реєстрації вантажівок, щоб обійти заборони. Вони отримують право скидати сміття у певному районі.

Читайте: У Празі путінський «нічний вовк» напав на жінку з прапором України (відео)