корупція в СБУ
Співробітники СБУ їздять на машинах родичів, але корупцією це не вважають

Служба безпеки під час внутрішньої перевірки не побачила ознак корупції у відомстві та завершила розслідування. Про це йдеться сюжеті проекту Схеми.

У відомстві провели перевірку після попереднього сюжету журналістів, коли було задокументовано 11 машин класу «люкс» в автопарку Служби безпеки. Всі 11 авто виявилися зареєстрованими на родичів співробітників СБУ.

На запитання про те, чи знайшлися серед героїв сюжету, знятого біля управління СБУ, корупціонери, новий очільник Головного управління СБУ в Києві та області Степан Грещук відповів:

«Серед героїв вашого сюжету, я хочу повідомити, що за результатами службової перевірки з числа співробітників Головного управління СБУ ми не знайшли (корупціонерів, – ред.)».

1Грещук надав результати службової перевірки. Так, наприклад, окраса автопарку СБУ – BMW X5 вартістю від 70 до 100 тисяч доларів, яким користується співробітник Керезвас, належить його батькові.

У поясненні пан Керезвас зауважує: гроші на коштовний автомобіль були заощаджені його родиною та ним самим за останні кілька років.

CCF2B3A1-1915-4594-B16A-AE8F4C2AB332_w640_sЗа даними, наданими СБУ, машину Mazda СХ 5 вартістю близько 30 тисяч доларів використовує співробітник Тупицький, авто належить рідній сестрі його дружини, батько якої – підприємець, як пояснює Тупицький.

1Автомобілем дружини користується і співробітник Ковалевський. Від 40 до 50 тисяч доларів на такий Volkswagen Touareg, за словами працівника СБУ, дружина отримала від продажу нерухомого майна.

Саме таку схему часто використовують можновладці, аби приховати корупційні статки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ