«Дівчина з веслом» внесла останню краплю абсурду в український політичний бестіарій, що загрожує знищенням і руйнуванням України як такої, зазначають в організації

Активістки організації Femen Ukraine влаштували чергову епатажну акцію. Якщо останнім часом вони обирали об’єктом критики в своїх інсталяцій президента Петра Порошенка, то тепер до українського гаранта долучили ще й екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який останніми днями перебуває у вирі подій.

У середмісті Києва на так званому «МіхоМайдані» активістки руху розмістили живу статую на кшталт радянської «Дівчини з веслом».

«У руці вона тримала весло, а на її спортивному тілі було розміщено послання двом політичним «світилам» – Петі й Міші. Послання Femen Ukraine у Фейсбуці звучало лаконічно: «Гребіть на х**!».

«Дівчина з веслом внесла останню краплю абсурду в український політичний бестіарій, що загрожує знищенням і руйнуванням України як такої. Відтворення обох персонажів, як мінімум з політичного життя України, а як максимум – з території країни, є запорукою збереження України», – зазначають в організації.

Щоправда простояла «спортсменка FEMEN» недовго – її затримали правоохоронці, а весло конфіскували.

Нагадаємо, 21 листопада активістки FEMEN роздяглися під Адміністрацією президента в Києві. Акція проходила під гаслом «Народ – в лайні, влада – в шоколаді».

Нагадаємо, ввечері 31 жовтня активістка Femen підпалила фігури ведмедів біля входу в магазин Roshen на Арсенальній у Києві. На тілі напівоголеної активістки був напис «Цукерки або імпічмент».

14 листопада у Вінниці активістка руху Femen підпалила декоративний трамвайний вагон біля магазину Roshen.