Алексєєв повидаляв свої скандальні дописи у соцмережах

Представник місії ОБСЄ на Донбасі, росіянин Ніколай Алексєєв у своїх дописах у соцмережах висловлював підтримку терористам «Л/ДНР» та бажав смерті українцям. Про це ідеться у сюжеті ТСН.

Відповідні дописи Алєксєєв уже видалив, однак журналісти встигли зробити скриншоти. Більше того, він прибрав із соцмереж вказівки на свою посаду та обмежив доступ до інформації на своїх сторінках, а після запитів від ЗМІ його сторінка взагалі стала недоступною.

За словами військових експертів, випадок із Алєксєєвим не є винятком для місії ОБСЄ. Як підкреслив головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов, системного рішення не допускати росіян в ОБСЄ місія ухвалити не може, оскільки Росія є членом організації, а на Донбасі триває гібридна війна.

«Україна не визнала стан війни з Російською Федерацією, тому формально вони мають право направляти нам представників Росії для участі в їхній місії», – пояснив журналіст.

Крім того, в ОБСЄ на звернення журналістів відповіли, що «питання вивчають», а «погляди Алєксєєва з офіційними не збігаються». Також стосовно росіянина пообіцяли «за потреби вжити адміністративних заходів», проте яких саме – не уточнили.

Читайте: Член місії ОБСЄ «зливає» росіянам секретні документи – ЗМІ