Адвокати чиновника кажуть, що питання про внесення застави зараз не розглядається

Адвокати заарештованого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова стверджують, що справу їхнього підзахисного розслідуватимуть щонайменше чотири місяці, передає Інтерфакс-Україна.

«Коли в справі буде поставлена крапка – важко сказати, думаю, його розслідування буде продовжено мінімум до 4 місяців, принаймні, щодо самого Насірова. Нам дали досить об’ємний пакет документів, який потрібно вивчити та надати свої контраргументи. У захисту було на це лише 3 доби перед і під час розгляду справи в суді, ми будемо готуватися до захисту», – заявив один з адвокатів.

За його словами, питання про внесення застави за Насірова зараз не розглядають. Він також зазначив, що вимоги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про заставу в два мілярди гривень «не виправдані ні юридично, ні економічно».

Своєю чергою, голова САП Назар Холодницький повідомив, що слідству вистачить і двох місяців, щоби передати справу до суду.

Нагадаємо, 10 березня САП оскаржила в апеляційному порядку рішення Солом’янського суду Києва про обрання запобіжного заходу усуненому на період слідства від посади голови ДФС Роману Насірову у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави в 100 мільйонів гривень. САП не згодна з сумою застави.

Як відомо, Насірова заарештували на 60 днів. Свою вимогу сторона обвинувачення мотивує наявністю у голови ДФС британського громадянства, а також тим фактом, що за останні два роки він понад 60 разів перетинав український кордон.

Прокурори САП також нагадали, що Насіров володіє двома квартирами у Лондоні вартістю понад 200 тисяч фунтів, а також зазначили, що інкриміновані йому злочини належать до розряду тяжких.

Читайте: Нардеп розповів цікаві подробиці про те, як Насіров очолив ДФС

БЕЗ КОМЕНТАРІВ