У грудні Апеляційний суд Києва скасував рішення про арешт майна сина міністра МВС

Апеляційний суд Києва зняв арешт з квартири і двох будинків екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря та його дружини у справі про розтрату державних коштів при закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ. Рішення було ухвалено 15 січня. Про це інформує Слово і Діло.

Розглядаючи скаргу адвоката, апеляційна інстанція дійшла висновку, що Солом’янський райсуд Києва під час ухвалення відповідного рішення припустився «істотних порушень кримінального процесуального закону».

Зокрема, зазначається в ухвалі, у матеріалах провадження відсутній журнал судового засідання та технічний носій, на якому зафіксовано судове провадження.

З огляду на зазначене апеляційний суд скасував рішення Солом’янського райсуду Києва від 2 листопада 2017 року про задоволення клопотання детектива НАБУ та накладення арешту на квартиру, що належить «особам 5 та 7» та два житлових будинки, що належать «особі 7».

За інформацією видання, особа 5 у справі про «рюкзаки Авакова» – це колишній заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, а особа 7 – його дружина.

Апеляційний суд столиці направив матеріали справи назад до Солом’янського райсуду на новий розгляд.

Нагадаємо, на початку листопада 2017 року Солом’янський райсуд Києва заарештував нерухомість сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря та бізнесмена Володимира Литвина.

У грудні Апеляційний суд Києва скасував рішення про арешт майна сина Авакова.