Олесь Бузина
Олесь Бузина

Печерський райсуд Києва 28 січня розглянув клопотання про продовження запобіжного заходу Андрію Медведьку – підозрюваному у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини. Після більш ніж 8-годинного засідання суддя Володимир Карабань частково задовольнив клопотання прокурорів – запобіжний захід продовжили, але вже у вигляді нічного домашнього арешту. Тепер Медведько має бути вдома не цілодобово, а з 19:00 до 08:00.

Як повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент із зали суду, за клопотаннями адвокатів до матеріалів справи долучили низку відеозаписів. Зокрема, відео допиту, відібрання зразків ДНК в Андрія Медведька, де видно, що він сильно побитий, а також запис із відеореєстратора, де видно авто «Форд Фокус». Саме на цьому автомобілі (на переконання слідчих) пересувалися вбивці Олеся Бузини. Однак адвокати звернули увагу на те, що номери саме на цій машині заретушовані, тоді як номери інших транспортних засобів на відео видно чітко. На думку адвокатів, це свідчить про фальшування матеріалів слідства стороною обвинувачення.

Нагадаємо, що Андрія Медведька та Дениса Поліщука затримали у червні 2015 року. 31 грудня 2015 року Апеляційний суд Києва відпустив Медведька під цілодобовий домашній арешт. Від моменту затримання Андрій стверджував, що справа фальшується і пов’язував свій арешт із давнім конфліктом з МВС через свою активну громадянську позицію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ