Нацбанк подаватиме апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва

Окружний адміністративний суд міста Києва повністю задовольнив позов кіпрської компанії Triantal Investments Ltd, яка підконтрольна колишньому акціонеру «ПриватБанку» Ігорю Коломойському, щодо процедури примусової конвертації акцій в капітал банку при націоналізації. Відповідне рішення суд ухвалив 18 квітня, передає прес-служба Нацбанку.

Зокрема, задоволені вимоги позивача в частині скасування рішення НБУ, яким визначено перелік пов’язаних з «ПриватБанком» фізичних і юридичних осіб.

У НБУ зазначили, що саме це рішення Нацбанку є одним з основних в процесі виведення в грудні 2016 року неплатоспроможного «ПриватБанку» з ринку за участю держави.

Регулятор нагадав, що в ході цього процесу була проведена процедура «bail-in», яка полягає в обміні коштів, пов’язаних з банком осіб, на акції банку з подальшим продажем Міністерству фінансів.

«Рішення суду поки не вступило в законну силу і, безумовно, найближчим часом буде оскаржене нами в апеляційному порядку», – підкреслив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету міністрів щодо націоналізації «ПриватБанку». Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного «ПриватБанку» з ринку за участю держави.

Читайте: Рішення про незаконність націоналізації «ПриватБанку» загрожує Україні дефолтом – експерт