Суд визнав звинувачення прокурорів САП недоведеним, а дії обвинувачених у рамках своїх повноважень – законними

Малиновський районний суд Одеси виніс виправдувальний вирок меру Одеси та іншим чиновникам Одеської міськради у справі про фінансові махінації під час покупки будинків заводу «Краян». Про це повідомляє Думская

Зокрема, колегія суддів Малиновського районного суду Одеси виправдала мера Одеси Геннадія Труханова, його заступника Павла Вугельмана, директора Департаменту міськгосподарства Олексія Спектора, його заступника Володимира Радіонова, депутата Одеської міськради Василя Шкряба.

Суд визнав звинувачення прокурорів САП недоведеним, а дії обвинувачених у рамках своїх повноважень – законними.

Одним із факторів, що вплинув на таке рішення, могло стати визнання судом неприпустимими такі докази, як повідомлення про підозру меру Одеси Геннадію Труханову та іншим обвинуваченим неуповноваженою особою, а також експертизу оцінки вартості будівлі, згідно з якою Одеська міськрада переплатила за будівлі на вул. Косівській, 2Д в кілька разів.

Тепер у прокурорів САП є сім днів з моменту отримання підписаного рішення суду на подачу апеляції.

Суд оголошував вирок чотири дні. Справу заводу «Краян» слухали в залі суду понад півроку.

Прокуратура просила засудити мера Одеси до 12 років в’язниці з конфіскацією майна. Для Павла Вугельмана просили 11 років за ґратами, дляОлексія Спектора, Володимира Родіонова і Василя Шкряба – по 10 років (також з конфіскацією майна). Бізнесменам Ігорю Кравченку, Петру Загодіренку і оцінниці Галині Богданової, які проходили обвинуваченими у справі, прокуратура просила також призначити реальні терміни – 11, 10 і 7 років з конфіскацією майна.

За даними видання, після виправдувального вироку Труханову і Ко в Малиновському райсуді почалася масова бійка. Активісти на чолі з Міхеїлом Саакашвілі пішли на штурм судового залу, який охороняла поліція. Суд оголосив перерву на 10 хвилин, після чого продовжив роботу.

Потім Саакашвілі з активістами видворили із суду, а приміщення закрили зсередини.

Mikheil Saakashvili у суді над Трухановим 09липня 2019 рік

Gepostet von Одеська політична платформа am Dienstag, 9. Juli 2019