Суд закрив справу Кернеса через неявку прокурорів

Суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов розцінив систематичну неявку прокурорів на дебати у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блінніка і Євгена Сміцького як відмову від обвинувачення та закрив кримінальне провадження. Про це повідомляє Delo.ua.

«Суд постановив: кримінальне провадження за звинуваченням Кернеса Геннадія Адольфовича, Блінніка Віталія Дмитровича, Сміцького Євгена Миколайовича закрити у зв’язку з відмовою боку звинувачення від підтримання обвинувачення по справі», – зазначив Антонов під час засідання суду.

На новину відреагували у Центрі протидії корупції: «Давайте відверто: після заяв Кернеса про підтримку Порошенка – це в дусі часу. А знаєте чому закрили? Бо прокурори тупо забили на суд. Кілька засідань поспіль представники ГПУ не могли приїхати на суд. Знаєте скільки підлеглих Луценка займались справою Кернеса? 19! Ви вірите, що систематична неявка 19 прокурорів є випадковістю?».

Нагадаємо, Кернес і двоє його охоронців – Віталій Блінніков і Євген Смицький – підозрювалися у викраденні та побитті учасників Євромайдану 25 січня 2014 року.

Читайте: Назар Приходько: Харків віддали Кернесу на відкуп