Дипломатичний імунітет посла діє і після його смерті

Офіс медичного комісара Нью-Йорку не оприлюднюватиме причину та характер смерті представника Росії при ООН Віталія Чуркіна, передає Associated Press.

«У цілях дотримання міжнародного права і протоколу юридичний департамент Нью-Йорка доручив офісу головного судмедексперта публічно не повідомляти про причини і характер смерті посла Віталія Чуркіна. Як зазначається у формальних запитах департаменту, дипломатичний імунітет посла Чуркіна діє і після його смерті», – сказала прес-секретар комісара.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 лютого ввечері МЗС Росії повідомило, що Чуркін помер у Нью-Йорку. Офіційна інформація про причини його смерті наразі відсутня.

Експерти не змогли одразу встановити причину раптової смерті. Видання New York Post з посиланням на джерела повідомляло, що Чуркін помер через проблеми із серцем.

23 лютого офіційний представник МЗС Марія Захарова Міністерства закордонних справ РФ заявила, що відомство хоче уникнути витоку в ЗМІ інформації про причини смерті представника Росії в ООН Віталія Чуркіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ