Зловмисників, які кинули коктейлі Молотова, було щонайменше четверо

Неподалік Андріївської церкви у Києві правоохоронці знайшли наплічник і пляшки із запалювальною сумішшю. Про це інформує прес-служба поліції.

Як стало відомо раніше, зранку 15 листопада на спецлінію 102 зателефонував охоронець Андріївської церкви: чоловік повідомив, що двоє невідомих кинули до вхідних дверей церкви дві скляні пляшки.

На місце події негайно виїхали наряди поліції та слідчо-оперативна група Подільського управління поліції.

Внаслідок події постраждалих немає, загорання не сталося.

Охоронці намагалися затримати зловмисників, однак вони застосували газові балончики і втекли.

Пізніше під час огляду місця іниденту працівники столичної поліції виявили біля церкви наплічник, який, імовірно, належить правопорушникам.

«Було обстежено територію, знайдено дві пляшки нерозбитих, в яких ймовірно знаходиться запалювальна суміш, також знайдено поруч рюкзак, ймовірно нападників», – розповів начальник ГУНП у м. Києві Андрій Крищенко.

Він зазначив, що спершу була інформація про двох нападників, але провівши первинний аналіз із камер відеоспостереження, правоохоронці можуть підтвердити, що зловмисників було щонайменше четверо.

У зв’язку з нападом на Андріївську церкву, у двері якої невідомі кинули «коктейль Молотова», порушили кримінальні провадження за двома статтями: за ст. 15 ч. 2 ст. 194 (замах на умисне знищення або пошкодження майна) та ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує до десяти років позбавлення волі.