Бригада Ironhorse входить до складу першої кавалерійської дивізії, дислокованої в Форт-Худ у Техасі

У рамках чергової ротації сил операції Atlantic Resolve, яка має на меті відповідь на агресивні дії РФ, влітку 2018 року із США до Європи відправлять першу бронетанкову бригаду. Про це йдеться в заяві на сайті армії США.

Бригада Ironhorse входить до складу першої кавалерійської дивізії, дислокованої в Форт-Худ у Техасі. Американські військові мають повернутися в Європу, щоби продовжити роботу з партнерами по НАТО і регіонах.

«Ми – підготовлена ​​бойова бригада, яка повністю готова до проведення повного комплексу операцій на підтримку армії США в Європі», – сказав полковник Вілсон Резерфорд IV, командувач першої танкової бригади.

Операція Atlantic Resolve була запущена в квітні 2014 року у відповідь на агресивні дії Росії в Україні. В рамках операції сухопутні сили США беруть участь в багатонаціональних навчаннях в Польщі, країнах Балтії, Румунії, Болгарії та Угорщині.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Військово-повітряні сили США 9 січня перекинули на передові авіабази у Великій Британії три стратегічних бомбардувальники B-52H, що здатні нести ядерну зброю. Наразі невідома безпосередня мета та завдання авіації ВПС США в Європі.