Вашинґтон відреагував на скорочення чисельності американських дипломатів у Росії

У відповідь на рішення Москви обмежити чисельність співробітників дипломатичної місії США в РФ у Вашинґтоні вирішили призупинити на невизначений термін видачу неімміграційних віз росіянам. Про це йдеться в заяві дипмісії США в Росії, передає УНН.

«У зв’язку із заходами, ухваленими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з 23 серпня 2017 року процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена», – йдеться в заяві.

1 вересня 2017 року ця процедура відновиться в Москві. Водночас процедура видачі неімміграційних віз в консульствах США в Росії буде припинена на невизначений термін.

«Раніше призначені співбесіди будуть скасовані. А ті, хто вже подав документи на оформлення візи США, будуть проінформовані про те, яким чином вони зможуть перепризначити співбесіду», – заявили в дипмісії США.

Нагадаємо, після того як у США запровадили нові санкції проти Росії, Ірану та КНДР, російська сторона запропонувала з 1 вересня скоротити кількість американських дипломатичних і технічних працівників до 455 осіб і заборонити їм користуватися дачею у Підмосков’ї та складським приміщенням у Москві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ