Операція Збройних сил США у Європі Atlantic Resolve є відповіддю на агресію Росії проти України

Уперше після Холодної війни США розміщують у Європі підрозділ артилерійських комплексів протиповітряної оборони у відповідь на російську агресію проти України. Про це повідомляє Місія США при НАТО у Брюсселі, передає Укрінформ

«П’ятдесят військовослужбовців 678-ї артилерійської бригади ППО, що представляє Національну гвардію штату Південна Кароліна, розгортаються в Європі у рамках зобов’язань США перед союзниками і партнерами по НАТО та проведення операції Atlantic Resolve», – заявили у Місії США при НАТО.

Операція Збройних сил США у Європі Atlantic Resolve є відповіддю на агресію Росії проти України та має на меті забезпечення миру, безпеки і стабільності в Європі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у рамках чергової ротації сил операції Atlantic Resolve влітку 2018 року із США до Європи відправлять першу бронетанкову бригаду.

Бригада Ironhorse входить до складу першої кавалерійської дивізії, дислокованої в Форт-Гуд у Техасі. Американські військові мають повернутися в Європу, щоби продовжити роботу з партнерами по НАТО і регіонах.