Збільшене фінансування спрямоване на посилення безпекової підтримки України за програмою «Міжнародне військове фінансування»

У Конґресі США представили погоджений Сенатом та Палатою представників закон про бюджетні асигнування на 2018 рік, в якому збільшено видатки на підтримку України. Про це повідомляє посольство України у США на сторінці у Facebook.

«Загальний обсяг допомоги Україні визначено в обсязі 620,7 млн доларів, що перевищує відповідний минулорічний кошторис», – йдеться у повідомленні.

«Згідно із законопроектом, Пентаґону виділяється 200 мільйонів доларів для надання військово-технічної допомоги Україні, що на 50 мільйонів доларів більше за асигнування 2017 року», – підкреслюють у відомстві.

«Ці кошти спрямовуватимуться на фінансування конкретних проектів американської підтримки ЗСУ, зокрема таких, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, летальної зброї оборонного характеру, іншого оснащення і послуг військового призначення, логістичне забезпечення. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил нашої держави», – зазначають дипломати.

Кошторис допомоги Україні по лінії Держдепу США та причетних агентств визначено у сумі 420,7 млн доларів – це на 10 млн доларів перевищує  видатки минулого року.

Збільшене фінансування спрямоване на посилення безпекової підтримки України за програмою «Міжнародне військове фінансування».

Перед набуттям чинності Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік має схвалити Сенат і Палата представників, також його має підписати президент США.

У представленому в Конгресі США Консолідованому законі про бюджетні асигнування на 2018 рік збільшено видатки на…

Gepostet von Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США am Mittwoch, 21. März 2018