Назва «Kyiv Boryspil Express» перемогла у голосуванні

Новий швидкісний експрес, який курсуватиме між Центральним залізничним вокзалом і Міжнародним аеропортом «Бориспіль», назвуть Kyiv Boryspil Express. Про це повідомив в.о. голови правління компанії «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, саме назва перемогла в голосуванні.

«10 тисяч користувачів Facebook приєдналися до голосування, і це менше ніж за 4 дні. Мені назва імпонує. До речі, в запасі ще кілька красномовних назв – залишимо їх для майбутніх масштабних будівництв», – зазначив Кравцов.

Як повідомлялося, на вибір пасажирам надали такі назви: UZ Air, Kyiv Boryspil Express, UZ Express, Січ, Sky Express, Чумак, Аерошатл, Либідь.

Нагадаємо, будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом і аеропортом «Бориспіль» буде завершено до 1 грудня.

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу «Київ-Пасажирський», через станцію «Видубичі» до терміналу D аеропорту «Бориспіль».

Рухомий склад, який буде використовуватися на лінії 11 поїздів PESA 620м на 91 місце та 2 поїзди PESA 630м на 192 місця.

Попередня вартість проїзду – 80 гривень. Розрахунковий час в дорозі – 35 хвилин.