Фото з місця пожежі

Попередня причина загоряння в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я – занесення вогню ззовні. Про це повідомляє 11 червня офіційний сайт Національної поліції.

За фактом пожежі порушені кримінальні провадження. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за пунктами 1 та 5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

У рамках рамках порушених кримінальних проваджень у адміністративному корпусі лікарні та в кабінетах трьох посадових осіб вказаного закладу тривають обшуки. Встановлюється наявність пожежно-технічної документації, яка буде вилучена для ретельного вивчення.

Слідчі провели первинний огляд місця події, опитали свідків з числа персоналу відділення, в якому відбулася пожежа та інших працівників лікарні.

Після ліквідації пожежі слідчо-оперативна група поліції продовжить свою роботу. Наразі місце події охороняється поліцейськими.

Нагадаємо, ввечері 10 червня до поліції з ДСНС в Одеській області надійшло повідомлення про загоряння в 7-му відділенні Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я. Вогонь охопив площіу в 500 кв м. О 23:19 пожежу ліквідували.

Загалом підрозділи ДСНС визволили 15 осіб, але четверо з них померли, не приходячи до тями. Шістьох осіб із отруєнням чадним газом госпіталізували у важкому стані у понеділок, двоє з них померли.

Видання Думская оприлюднило фото і відео з місця пожежі: