13 березня верхня палата парламенту країни має підтримати білль про Brexit

Британія вийде зі складу Європейського Союзу у березні 2019 року. Про це заявив міністр з питань Brexit Девід Девіс. Він наголосив, що парламент не має права накладати вето на результати референдуму, передає Дзеркало тижня.

Девіс запевнив, що уряд збирається оформити вихід з ЄС на максимально вигідних для країни умовах. Міністр заперечує відсутність в уряду плану на випадок непередбачених обставин на переговорах з Брюсселем. Він також закликав верхню палату парламенту підтримати білль про Brexit, голосування за який відбудеться 13 березня.

«Ми збираємося зробити це. Будь ласка, не зв’язуйте руки прем’єр-міністра в цьому процесі», – звернувся Девіс до членів Палати лордів.

Раніше видання Bloomberg писало, що Європа намагатиметься зробити Brexit максимально невигідним для Британії. Зокрема, Німеччина заявила про відсутність поступок королівству в переговорах, тоді як Данія попередила, що новий новий торговий договір з Британією може піти до 15 років.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, парламент Великої Британії отримав право вето при обговоренні виходу країни з Євросоюзу. Відповідне рішення 7 березня ухвалила Палата лордів.

2 лютого британські депутати у другому читанні схвалили законопроект про вихід королівства з Євросоюзу. Очікується, що закон може бути ухвалений Палатою лордів у березні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ