На вулиці Інститутській, 3 організують тимчасовий музейний простір

Меморіально-музейний комплекс Революції гідності в Києві з’явиться не раніше ніж за 5-7 років, пише УНІАН.

За словами гендиректора Національного меморіального комплексу героїв Небесної сотні – Музею Революції гідності Ігоря Пошивайла, експозиційний простір потребує приміщення. На даний момент оголосили конкурс для визначення організатора й підрядника на проведення міжнародного конкурсу на проект із будівництва меморіально-музейного комплексу. Завершити перший конкурс планують наприкінці цього або початку наступного місяця.

Пошивайло уточнив, що музею вже передали в користування земельну ділянку на вулиці Інститутській, 3, де планується організувати тимчасовий музейний простір, яким може бути мала архітектурна форма, арочна конструкція.

Будівництво музею передбачає кілька черг: перша частина – меморіальна, яку можна втілити за два роки. Водночас будівництво ж музею потребує більше часу.

«Завершення будівництва всього меморіально-музейного комплексу займе 5-7 років», – припускає директор музею.

Поки будівлі музею немає, Пошивайло пропонує проводити тимчасові експозиції музею Майдану на 5-му поверсі Українського дому: «Але поки це питання ніяк не вирішується. Ми пишемо листи й проводимо наради. Але на нас ображаються наші колеги з Музею історії Києва, які вважають, що ми хочемо їх вижити з експозиційного простору».

Зараз на 5 поверсі Українського дому розташоване сховище експонатів музею історії Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ