Обвинувачений у підготовці теракту колишній глава організації «Офіцерський корпус» Володимир Рубан поїхав у Польщу до дітей

Підозрюваний у підготовці теракту екс-керівник центру «Офіцерський корпус» Володимир Рубан поїхав у Польшу до дітей. Повернутися в Україну він має 7 травня. Про це розповів його адвокат Валентин Рибін, передає theБабель.

Захисник додав, що діти Рубана навчаються в Польщі, і він їх вже рік не бачив. Оскільки підозрюваному не продовжили запобіжний захід, у нього не було жодних обмежень на пересування в Україні та поза нею, тому вирішив поїхати навідати дітей

«Все так, Володя виїхав з України, повернеться до 7 травня. Виїхав тому що не було ніяких обмежувальних заходів щодо нього, людина вільна, може пересуватися вільно. У нього в Польщі діти навчаються, він рік їх не бачив, тому що сидів в СІЗО», – сказав Рибін в коментарі.

Раніше стало відомо, що обвинувачений у підготовці теракту колишній глава організації «Офіцерський корпус» Володимир Рубан, який вийшов з-під варти 16 квітня, залишив територію України.

Нардепа Надію Савченко й екс-очільника організації «Офіцерський корпус» Володимира Рубана слідство звинувачує у спробі державного перевороту. Справа зараз слухається у суді. Наступне засідання відбудеться 7 травня.

Савченко затримали 22 березня 2018 року у Верховній Раді, після того як парламент зняв з неї недоторканність. Рубана затримали 8 березня 2018 року під час перетину лінії розмежування на Донбасі в контрольному пункті в’їзду та виїзду «Майорськ».