Колишній менеджер: екс-акціонери банку не хотіли розлучатися з ним до останнього

Колишні акціонери «ПриватБанку» не хотіли розлучатися з ним до останнього, унаслідок чого Національному банку України довелося вдатися до інформаційної «артпідготовки», яка мала їх «переконати». Про це заявила колишній корпоративний секретар «Привату» Вікторія Страхова, яка брала участь у роботі над проектом націоналізації, передає ЕП.

За словами Страхової, тоді, коли перші чутки про можливу націоналізацію банку з’явилися в ЗМІ, правління банку на чолі з Ігорем Коломойським продовжувало затягувати переговори.

«Однак комусь в НБУ прийшла в голову ідея «трохи підготувати ринок». Форм це мало кілька, зокрема, робота з експертами і лідерами думок. Тут у нагоді мої широкі контакти. Більшість відмовилися, але тут на авансцені з’являється Сергій Фурса (інвестбанкір з Dragon Capital – ред.). Я подзвонила йому, сказала, що потрібна допомога в одному проекті і йому подзвонить наша піарниця», – зазначила екс-секретар «Привату».

«Звичайно, вони просто поговорили про погоду, і з того часу Сергій став одним із головних переписувачів про «ПриватБанк». Я не була в захваті від цього всього, попереджала піарників, що це здорожчає чек державі. Хоча часом і я вже була згодна на такий вихід», – підкреслила колишня працівниця фінустанови.

Читайте: До націоналізації «ПриватБанк» працював як фінансова піраміда – НБУ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ